0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Дурафаст Елита Максфит Костим За Капење

Женски Дурафаст Елита Максфит Костим За Капење

DEN 463.84
Залиха

Пристапност

Ако не сте сигурни за големината,ве молиме испратете ни порака, ние ќе ви помогнеме да ја изберете вистинската големина. €Инструкции за поставување нарачка : ве Молиме внимателно прочитајте пред да нарачате и изберете ја соодветната големина, обидете се да избегнете непотребни дополнителни трошоци поради враќање, ви благодариме за соработката. за себе и вашата девојка пријатели.Високо проверете ја нашата табела со големини за да ја изберете вистинската големина. Доколку не сте задоволни со производот што го добивте од нас и не сакате да не контактирате, можете сами да аплицирате за враќање на средствата.76"големина : xxl сад : 12 Велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 104см/40.73"чекаше бикини е најдобриот избор за одмор ,летна Плажа, БАЗЕН, КАПЕЊЕ, одморалишта, забава во бикини.

Параметри на производот

Слична стока