0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Апепал Панталони Женска Мода Секојдневно Надворешно Носење Панталони Со Дно Печатени Врвки За Влечење Панталони Со Седум Точки

Апепал Панталони Женска Мода Секојдневно Надворешно Носење Панталони Со Дно Печатени Врвки За Влечење Панталони Со Седум Точки

DEN 895.84
Залиха

Пристапност

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 64см/25.20" Колк : 90см/35.43" Должина : 72см/28.35" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 68см/26.77" Хип : 95см/37.40" Должина : 73см/28.74" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 половината : 72СМ/28.35" Колк : 100см/39.37" Должина : 74см/29.13" Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 ПОЛОВИНАТА : 76СМ/29.92" колк : 105см/41.34" должина : 75см/29.53" големина : xxl сад : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 ПОЛОВИНАТА : 80СМ/31.50" КОЛК : 110СМ/43.31" должина : 76см/29.92" женска мода обични надворешни Панталони за Долна Облека печатени Врвки За панталони Со Седум ТОЧКИ.01. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење.2не еластичноста на половината, високиот струк, дизајнот на спринт го прави повеќе дизајн смисла.3. секојдневна облека, домашна облека, излегување, одмор или облека на плажа. Можете да го носите во било која сезона.4. Можете да го спарите со маица, кошула, резервоар, камизола или спортски градник за да создадете удобен и симпатичен изглед.5. Рачно перење во ладно или машинско перење нежно / не избелувајте / сушете. Нема да се намали по миењето и сушењето.Информации За Производот.Сезона : Сите сезонски пол : Женски Повод : Секојдневен/Уличен Материјал.Тип на шема : Стил На Печатење : Секојдневен,моден Тип на Тело : до големина дебелина : перење : миење Раце ладно, закачување или сушење на линија што добивате : 1 Женски Панталони Женски Модни Секојдневни Надворешни Панталони Со Дно Отпечатени Панталони Со Седум Точки. Овие панталони изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и погодни за секојдневна употреба. Овие панталони прават да изгледате толку убаво, секојдневно, стилски и поинаку. Овие панталони погодни за отворено, одмор, спорт, секојдневно носење. Погоден за сите типови на тело. Погоден за дами или девојки во пролет иumn. Овие панталони погодни за забави, слободно време, спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне.

Параметри на производот

Слична стока