0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Стилсљубов Доенчиња Бебе Девојки Плашлив Црн Костим За Сончање Без Ракави Ромпер Со Сјајно Здолниште Од Тул Облека За Ноќта На Вештерките

Стилсљубов Доенчиња Бебе Девојки Плашлив Црн Костим За Сончање Без Ракави Ромпер Со Сјајно Здолниште Од Тул Облека За Ноќта

DEN 255.84
Залиха

Пристапност

Додаток е хит на зачин за осветлување на секојдневниот живот или дури и во посебен ден. ИНСТРУКЦИИ за МИЕЊЕ Рачно миење ладно, закачување суво или лежење рамно за сушење. ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ Пакетот Вклучува : 1 парчиња ромпер Бои/финиш : црн Материјал : Инструкции за Нега на полиестер : рачно миење ладно, закачување суво или лежење рамно за сушење НИЕ ГИ САКАМЕ НАШИТЕ КЛИЕНТИ ние Сме поврзани со нашите клиенти со персонализиран тим за услуги на клиентите при рака за да понудиме совети за стилизирање, информации за испорака или да ви помогнеме да поставите нарачка; само прашајте не на горенаведениот дел или е-пошта со кое било барање или прашање што може да го имате.

Параметри на производот

Слична стока