0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Зелени Растенија, Навлака За Јорган За Печатење Дрвја, Сет За Постелнина Во Моден Стил Калифорнија Кинг

Зелени Растенија, Навлака За Јорган За Печатење Дрвја, Сет За Постелнина Во Моден Стил Калифорнија Кинг

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Модерен и дарежлив, сакан од луѓето. Изработен од 100% полиестер од микрофибер, мек, удобен, дише и издржлив,правејќи дополнително забавно и облачно чувство пред спиење. вие најновата домашна мода. Разбудете се освежени и ревитализирани и спијте подобро денес!Исто така, одлична идеја за подарок е да изненадите некој близок!Како производители на дигитални печатени домашни текстили, ги следиме тековните трендови и донесуваме.

Параметри на производот

Слична стока