0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Desiregem Природни Кокина Фосилни Јаспис-Индија Сребрена Возрасни Жени Прстен с. Накит SDR127277

Desiregem Природни Кокина Фосилни Јаспис-Индија Сребрена Возрасни Жени Прстен с. Накит SDR127277

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Бренд-Дезирегем; Главно Создавање Камен-Природно; Главен Камен-Фосилен Јаспис Кокина; Главна Камена Боја-Кафеава; Главна Големина На Камен-12х24 мм; Големина На Прстен-9; Тежина На Производот-5,10 Грама (Вклучувајќи Скапоцен Камен Пол-Женски; Возрасна Група-Бренд За Возрасни-Дезирегем. Главен Камен Создавање-Природно. Главен Камен-Фосилен Јаспис Од Кокина. Тежина На Производот-5,10 Грама (Вклучувајќи Скапоцен Камен И Сребро). Големина На Прстен-9. Главна Големина На Камен-12х24 мм. Главна Камена Боја-Кафеава. Возрасна Група-Возрасни. Овие прекрасни класични подароци за накит за возрасни се совршени за носење со кој било дизајнер или секојдневна облека. Бидете изненадени од ова . Спарете го овој накит за гордост со кој било од вашите омилени ансамбли за да создадете свој стил. БЕСПРЕКОРНА ЗАВРШНИЦА : има врвна завршница која нуди долготраен СЈАЈ РАЗНОВИДНОСТ : ова има уникатен дизајн кој може да се стилизира СЕКОЈДНЕВНО УДОБНО : тој е лесен и удобен што го олеснува носењето долги часови.

Параметри на производот

Слична стока