0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Часовник, Електричен Часовник, Електричен Лцд Дигитален Часовник За Биро Канцеларија Дома Вила

Часовник, Електричен Часовник, Електричен Лцд Дигитален Часовник За Биро Канцеларија Дома Вила

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Часовник, Електричен Часовник, Електричен Лцд Дигитален Часовник За Биро За Домашни Вили Спецификација : Карактеристики : и мултифункционален електричен часовник со функција за аларм и одложување. Функција за осветлување на сензорот за звук. Големиот ЛЦД-дисплеј ќе истовремено прикажување на датумот, времето и неделата, а времето може да се префрли помеѓу 12 : 00 и 24 : 00 часот. Прикажете ја температурата во реално време. °C и °F слободно се менуваат за лесно читање. Лесен за употреба и поставување на масата или бирото со држачот за поддршка. Спецификации : Состојба : Тип : Часовник Материјал : Пластична Боја : Сребро, Црноопционален Изглед : Тип На Приказ На Правоаголник : Тип На Лцд Дисплеј : Приказ На Број : Датум, Време, Недела, Температурна Батерија : 2 x Aaa Батерии не е вклучена Големина : Прибл. 14.5 x 11.2 cm / 5.71 x 4.41" вклучен Пакет : 1 x Електричен Часовник : ве Молиме имајте предвид дека новиот тип и стариот тип на овој производ ќе бидат испратени по случаен избор и проверете дали нема да ви пречи пред да нарачате. и мултифункционален електричен часовник со функција за аларм и одложување. Функција за осветлување на сензорот за звук. Големиот ЛЦД-дисплеј ќе истовремено прикажување на датумот, времето и неделата, а времето може да се префрли помеѓу 12 : 00 и 24 : 00 часот. Прикажете ја температурата во реално време. °C и °F слободно се менуваат за лесно читање. Лесен за употреба и поставување на масата или бирото со држачот за поддршка.

Параметри на производот

Слична стока