0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мажи Парови Љубовници Денот На Вљубените Краток Ракав Љубов Писмо Печатење Маици Фустан Опремени Кошули За Мажи Машки Јазиче Јака Фустан Кошула

Мажи Парови Љубовници Денот На Вљубените Краток Ракав Љубов Писмо Печатење Маици Фустан Опремени Кошули За Мажи Машки Јазиче

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

може да гарантира дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Специјална Ткаенина/Моден дизајнсе изработени од висококвалитетни материјали, издржливи за секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Сезона : Сите сезонски пол : Женски Стил : Дневен/Секојдневен Материјал : Тип На Шема На Полистер : должина на ракавот за Печатење : Должина На Облека Со Кратки Ракави : Редовна Декорација : Ништо што добивате : 1 Х Женски Врвови Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Чапс Фустан Кошула Менсизајз табела : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 17.5 cm/6.89" Должина : 63cm/24.80"Големина : М Биста : 100cm/39.37" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 65cm/25.59"Големина : L Биста : 104см/40,94" рамо : 46см/18,11" ракав : 18,8 см/7,40" должина : 67см/26,38"големина : xl Биста : 108см/42,52" рамо : 47см/18,50" ракав : 19см/7,48" должина : 69см/27,17"големина : xxl биста : 114см/44.88" рамо : 48см/18.90" ракав : 19.5 см/7.68" должина : 71см/27.95"големина : хххл Биста : 118см/46.46" рамо : 49см/19.29" ракав : 20см/7.87" должина : 73см/28.74" Должина на ракавот : Краток Ракав должина на облека : Обични машки џебни кошули фустани кошули За мажи копче. Пол : Жените Тенок Фит Фустан Кошули За Мажи Се Водат Западните Кошули Тенок Одговара. за можни физички разлики помеѓу различни монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Фустан Маици Машки Костум Кошули. Тип на шема : Кошула За Печатење Фустан За Мажи Средни Мажи Без Кошули Со Железен Фустан. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Машки Фустан Кошула 3xlt Машки Редовни Одговара Фустан Кошула.

Параметри на производот

Слична стока