0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Верувај Ми Јас Сум Менаџер Воздушна Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Верувај Ми Јас Сум Менаџер Воздушна Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бело Верувај Ми Јас Сум Менаџер Воздушната Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка Ми Верува Дека Сум Менаџер Воздух отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Параметри на производот

Слична стока