0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Сент Жермен Фау Кожен Стол рампа в Грипер-Црвено

Сент Жермен Фау Кожен Стол рампа в Грипер-Црвено

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Нудејќи елегантен, модерен изглед на вештачка кожа во стилски бои, оваа подлога за столчиња Од вештачка кожа Сент Жермен веднаш го трансформира секое столче за јадење—прицврстувајќи го на место со технологија отпорна на лизгање. Полни со 2" од издржливо задоволство® полиестерски влакна за супериорна удобност и поддршка, подлогата за држач за мебел на перницата за тафтувано столче ја одржува перницата на место без потреба од врски. Квалитет направен во САД, седиштето на Сент Жермен е 75% пвц/13% полиестер/7% памук/5% полиуретан со 90% латекс пена/10% полиестер назад и 100% полиестер пополнете. Место чисто црвено, Карактеристики 75% пвц/13% полиестер/7% памук/5% полиуретан90% латекс пена/10% полиестер назад 15" долг х 16" широк х 2 " технологии отпорни на високи лизгалки чисти 75% пвц/13% полиестер/7% памук/5% полиуретан. 90% латекс пена/10% полиестер назад. 15" долг х 16" широк х 2 " висок. Технологија Отпорна на лизгање. Место чисто.

Параметри на производот

Слична стока