0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Повлекува Цинк Легура Копчиња Кабинетот Повлекува Фиока Копчиња Мебел Рачка Евра-

Повлекува Цинк Легура Копчиња Кабинетот Повлекува Фиока Копчиња Мебел Рачка Евра-

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

t tttt t t ttt ttt t t. . . Шкаф Повлекува Цинк Легура Копчиња Кабинетот Повлекува Фиока Копчиња Мебел Рачка Европската Гардероба Вратата Рачка Мебел Хардвер. Карактеристики : . 1.100% сосема нов и висок квалитет. 2.Одличен помошник за извлекување фиока, кабинети и друг мебел. 3. Издржлив едноставен и елегантен дизајн. 4.Прилагодете се на различни врати на кабинетот. . Пакување на производот : . 1 ПАРЧИЊА Х рачка За Мебел. . . . . . . . . . . . UMMХ Повлекува Цинк Легура Копчиња Кабинетот Повлекува Фиока Копчиња Мебел Рачка Евра -.

Параметри на производот

Слична стока