0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Р Концепти Комплет За Задни Сопирачки И Ротори

Р Концепти Комплет За Задни Сопирачки И Ротори

DEN 2404.96
Залиха

Пристапност

Р1 Концепти Комплет За Сопирачки Серија обезбедуваат висококвалитетна моќ на запирање. Со нашата најсовремена технологија, не треба да избирате помеѓу перформансите и буџетот : сето тоа е таму во еден пакет. Роторите на сопирачките ќе траат подолго и ќе обезбедат безбедност на вашето возило за илјадници милји што доаѓаат. Сите Ротори на Сопирачките се дизајнирани за директно вклопување : не се потребни модификации. Пакетот Вклучува 2 Ротори На Задните Сопирачки и 4 Полуметални Влошки за Сопирачките и Хардверски Комплет. Прецизни Дупчат Дупки За Максимална Дисипација На Топлина. Потонат За Намалување На Топлинскиот Стрес И Пукнатините. 100 Проценти Гарантирано Директно Поставување-Не Е Потребна Модификација. Дијамант Слотови Делува Како Индикатор Роторот Носат.

Параметри на производот

Слична стока