0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Тенкови Врвови V Вратот Цврсти Шпагети Ремен Лето Лежерни Лабави Кошули Блузи

Женски Тенкови Врвови V Вратот Цврсти Шпагети Ремен Лето Лежерни Лабави Кошули Блузи

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Од забава до дома, овој комплет нуди меко чувство и удобно вклопување.94" должина (Со Ремен) : 64см/25.20" во Жешкиот летен ден, дали се грижите што да облечете За Да излезете? Дали чувствувате дека вашата облека не е доволно убава за да ја разгори вашата убавина? Дали сметате дека облеката не е доволно лесна за да ве поти во текот на летото? Зошто да не ја пробате оваа камизола наместо тоа? Нашата камизола е дизајнирана да ја надополни вашата убавина и темперамент преку добро дизајнирани стилови и комбинации на бои; лесните, удобни материјали и методите на сечење прават да се чувствувате затнат дури и во лето, одржувајќи ве ладно цело лето; Нашата продавница има широк спектар на облека од која можете да изберете, така што не мора повторно да се грижите за изборот на летна облека, дојдете и пробајте!Лабава, дише, удобна и убава. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката (инч = 2,54 см). Оваа облека може да се мие во машина или рачно за да се намали товарот. Пријателски Совети : 1.80" Големина : XXL Биста : 104см/40.

Параметри на производот

Слична стока