0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Постави Божиќ Дијамант Сликарство Привезок Комплет Гном Форма Привезок САМОСТОЈНИ Орнаменти За Занаети Додаток

Постави Божиќ Дијамант Сликарство Привезок Комплет Гном Форма Привезок САМОСТОЈНИ Орнаменти За Занаети Додаток

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

1 х Точка Вежба Пенкало. Едноставно пронајдете ги штрасовите што одговараат на моделот што сакате да го направите, истурете ги во плехот, откинете го филмот на моделот, додадете лепак на пенкалото и користете го за да ги поставите штрасовите во правилна положба еден по еден. Забелешки : . 1 х Цемент ВЕРМОН 1 Сет Божиќ Дијамант Сликарство Приврзок Комплет Гном Форма Привезок САМОСТОЈНИ Орнаменти За Занаети Додаток. Пакетот Вклучува : .Украсете ранци, вреќи за гласници, ѕидови и прозорци со овој издржлив Привезок за Сликање Акрилни Дијаманти. Создадете ги овие приврзоци за клучеви заедно пред сезоната на празници и забавувајте се додека го подобрувате вашето senseетско чувство, концентрација и трпение. Карактеристики : Форма На Гном, Светла Боја, Долготрајна, САМОСТОЈНА. Издржливиот акрилен материјал гарантира дека овие приврзоци за клучеви ќе траат долго, додека јасната графика ги прави лесни за читање.Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Врвот Миленичиња Од Џојбај пазар. Овие приврзоци за клучеви може да се користат како присутни ознаки, ознаки за поздравување или Божиќни висечки приврзоци, што ги прави разноврсни и погодни за секоја пригода.

Параметри на производот

Слична стока