0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Што На Земјата Униз Постар Дуксер-Смешно Црно Колку Повеќе Стареам Толку Порано Станува Доцна Топ-Мал

Што На Земјата Униз Постар Дуксер-Смешно Црно Колку Повеќе Стареам Толку Порано Станува Доцна Топ-Мал

DEN 559.84
Залиха

Пристапност

Кога пред спиење на колеџ во 2 часот по полноќ (и повремено целоноќно) станува 10 часот во средна возраст, и одеднаш се борите да останете будни преку Новогодишната Ноќ, тоа е животот! Црниот дуксер е 50/50 памучна мешавина. Големини С-3ХЛ.Увезени. РАНО ВО КРЕВЕТ-Кога пред спиење на колеџ во 2 часот по полноќ (и повремено целоноќно) станува 10 часот во средна возраст, и одеднаш се борите да останете будни преку Новогодишната Ноќ, тоа е животот! Овој духовит дуксер совршено го доловува овој вековен (наменет за игра на зборови) проблем. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН-црна кошула со долги ракави има смели, контрастни бели букви што изјавува " колку стареам, толку порано станува доцна.". МЕКА УДОБНОСТ - топол врат на екипажот е направен од 50/50 памучна мешавина за пријатно носење и нега што може да се пере во машина. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК-Совршен За родендени на пресвртници, уморни родители или некој озлогласен за рано вртење, овој паметен пуловер прави хумористичен роденденски или празничен подарок. ДОСТАПНИ СЕ ПЛУС ГОЛЕМИНИ-Забавен дуксер е достапен Во големини Мали, Средни, Големи, XL, 2 X и 3 XL.

Параметри на производот

Слична стока