0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Копче За Женска Блуза Долги Ракави Копче Надолу Коктел И Забава Цврст Лесен Летен Кардиган Вино М

Копче За Женска Блуза Долги Ракави Копче Надолу Коктел И Забава Цврст Лесен Летен Кардиган Вино М

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

26" Должина : 64-69см/25.18 "Ракав : 57см/22.77"Големина.Удобен материјал, погоден за различни прилики. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 124см/48. Кардиган Жени Лесни Летни Кратки Ракави Црни Џемпери Жени Исечени Бели Облечени Розови Женски Кардигани Мала Тежина Кимоно Долги Трендовски Мажи Капчиња Плус Големина Фолклор Чиста Чипка Мажи Преголеми Ноќта На Вештерките Машка Вратоврска Предна Топла Црвена Буци Плетен Џемпер Памук Зелена Симпатична Темносина Отворена Каваи Култура Без Ракави Виолетова Кафеава Жолта Крема.82 "Ракав : 56см/22.05" Должина : 66-71см/25. 2023 Кардигани За Дозвола За Жени.26" Должина : 64-69см/25. Сезона : Пролет, Лето : Женски Повод : Секојдневен, Партиматеријал : Шифонстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женски Врвови Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите Големината На големината.95"Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 112см/44.Одговараат За Целата Сезона. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 112см/44.It може да се мие,повтореното перење не влијае на употребата.17"Големина.09 "Ракав : 54см/21. Женски Летен Кардиган Секси Пресврт Обични Врвови Редовни Цврсти Блузи Со Долги Ракави Карактеристики : 1.26" 64-69см/25.

Параметри на производот

Слична стока