0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Машки Торогуд 8 Кросовер Комп Пети Велингтон Подигање 804-4810

Машки Торогуд 8 Кросовер Комп Пети Велингтон Подигање 804-4810

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Останете подготвени за се на работното место Со Композитната Чизма На Торогуд Кросовер Велингтон. Дизајниран со отстранлив шок-зона подножје за целодневна поддршка од пета до пети, оваа водоотпорна чизма ви овозможува самоуверено да ја покриете секоја задача во оптимална удобност. Покрај тоа, композитниот безбедносен прст ги штити вашите стапала од удар, А надворешниот ѓон Z-Trac нуди супериорна влечна сила и отпорност на лизгање, без разлика колку далеку ве носи работата надвор од патот. Водоотпорен Оклоп слој цемент конструкција Повлечете ремени Композитни Стебло Отстранлив Шок Зона полиуретан подножје Z-Песна ASR Outsole стил број : 804-4810. Машки Торогуд 8" Кросовер Комп Пети Велингтон Подигање 804-4810.

Параметри на производот

Слична стока