0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Фиока, Делител На Фиоки, Лесен За Чистење Компактен За Домашна Дневна Соба

Фиока, Делител На Фиоки, Лесен За Чистење Компактен За Домашна Дневна Соба

DEN 560.00
Залиха

Пристапност

Пластична Фиока Долна Облека Чорапи Кошница Со 5 Мрежи Спецификација : Карактеристики : едноставниот и компактен дизајн одговара на речиси секоја фиока, гардероба или кабинет. Одлично за вашата долна облека, чорапи, крпи, вратоврски и шалови и одржувајте го вашиот простор за живеење добро организиран. Лесно за чистење. Користете блага и топла вода. Направено од врвен материјал, издржлив и сигурен. Помошник за користење на просторот за фиоки. Спецификација : Состојба : Материјал : Големина На Пластика : 26,7 x 6,8 x 8cm / 10,5 x 2,68 x 3,15 инчи Големина За секоја мрежа : 55mm / 2,17 Во Опционална Боја : / Сина / Зелена / / Жолта Листа На Пакети : 1x Известување За Фиока : ве Молиме дозволете грешка од 1-3cm поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики. Едноставниот и компактен дизајн одговара на речиси секоја фиока, гардероба или кабинет. Одлично за вашата долна облека, чорапи, крпи, вратоврски и шалови и одржувајте го вашиот простор за живеење добро организиран. Лесно за чистење. Користете блага и топла вода. Направено од врвен материјал, издржлив и сигурен. Помошник за користење на просторот за фиоки.

Параметри на производот

Слична стока