0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
солакол Држачи За Хартиени Крпи За Кујнска Кујна Складирање Хартија Бо Држач За Хартиена Крпа За Бања Држач За Хартиена Крпа Држач За Леплива Крпа За Ѕид Во Бањата ?

солакол Држачи За Хартиени Крпи За Кујнска Кујна Складирање Хартија Бо Држач За Хартиена Крпа За Бања Држач За Хартиена Крпа

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Кутија За Складирање Маска За преклопување Торба За Складирање Уста Кутија За Складирање Маска За Лице Опис : оваа ставка е креативна кутија за ткиво, направена од премиум пластика, таа е издржлива за долготрајна употреба. Со убави детали, може да додадете стилски чувство во вашиот дом. Прекрасна кујна ткиво кутија. Без дупчење, дизајн на лепило, лесен за употреба.Папка за складирање текстил преклоплива кутија за привремено складирање преносна торба ЗА складирање пп пластичен лист, лесен за носење, исклучителен и компактен, лесен за чување, чист, здрав, безбеден и еколошки карактеристики : Боја : Бела,,Сив Материјал : Пластика.Големина : Околу 18 х 11,5 х 7,5 см.Квалитетна изработка и дизајн за свеж, луксузен изглед.Не е корисно, но исто така и совршен ѕид decoration.No дупчење, дизајн на лепило, лесен за употреба. Нанесете го каде сакате.и моден дизајн, светла боја, фини детали, убави и практични.Лесно за вадење ткиво.Топол Совет : купувач, поради ефект на осветлување, осветленост на мониторот, рачно мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено што можете да разберете! Благодарам!Пакетот вклучува : 1 x ткивна кутија Оваа ставка е креативна ткивна кутија, направена од премиум пластика, таа е издржлива за долготрајна употреба. Со убави детали, може да додадете стилски чувство во вашиот дом. Прекрасна кујна ткиво кутија. Нема дупчење, реклама. Папка за складирање текстил преклоплива кутија за привремено складирање преносна торба ЗА складирање пп пластичен лист. Склопување, лесен за носење, исклучителен и компактен, лесен за чување, чист, здрав, безбеден и еколошки. Карактеристики : Боја : Бела,, Сива. Материјал : Пластика. Големина : Околу 18 х 11,5 х 7,5 см.

Параметри на производот

Слична стока