0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
РЃА Отворен Килим Од Кавка Дизајни

РЃА Отворен Килим Од Кавка Дизајни

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Добредојдовте на летото во стил со нашите убави, висок квалитет на отворено килими! Покрај тоа што е отпорен на временски услови и ОТПОРЕН НА УВ, овој килим нуди и многу мек куп со гумена подлога и целосна влечна сила што не се лизга. Секој килим е дизајниран по нарачка од независен уметник На Кавка Дизајн. Не се лизга. ОТПОРЕН НА УВ и отпорен на временски услови. Брзо се суши.

Параметри на производот

Слична стока