0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Сода ФРЛА Жени Буци Навртки Единствена Чипка Мода Борба Глуждот Подигање w Страничен Патент

Сода ФРЛА Жени Буци Навртки Единствена Чипка Мода Борба Глуждот Подигање w Страничен Патент

DEN 763.04
Залиха

Пристапност

Сода чевли најновата колекција ~ ФРЛАЊЕТО буци ѓон на платформата го додава факторот на газење на оваа борбена чизма со врвки што ќе ви помогне да ги пребродите елементите со стил. Вратилото мери приближно Глужд-Теле од лак, платформата мери приближно 01,4", вратилото е приближно 5,5". Стил на врзување со функционални странични Патенти за лесно влегување и излегување на багажникот. Платформа Борбена Чизма со Густа Платформа За Ѓон За Навртки и Буци Потпетици со Шевови За Заварување.

Параметри на производот

Слична стока