0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Широк Нога Панталони За Жени Дозвола, Повик Мода Жени Плус Големина Панталони Се Занимава, Женски Лабава Широк Нога Панталони Висок Половината Директно Панталони,

Широк Нога Панталони За Жени Дозвола, Повик Мода Жени Плус Големина Панталони Се Занимава, Женски Лабава Широк Нога Панталони

DEN 612.32
Залиха

Пристапност

Големина : XL Големина.Женски Лабави Широки Панталони За Нозе Висок Струк Прави Панталони Секојдневен Pants Features : 1.- Ххх-Големи САД - - - 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА - - - 18 ЕУ - - - 44 Половината-104-122см/40,94-48,03" Должина-113см/44,49" Материјал : Лесен, Еластичен, Отпорен На Сквотирање, Путер Мек, Лабаво Вклопување, Високо Чекан, Широк Појас, Широка Нога, Странични Длабоки Џебови, Целосна Должина, Цврста Боја.Панталоните се совршени за приморски празници итн.- Хх-Големи САД - - - 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА - - - 16 ЕУ - - - 42 Половината-96-114см/37.- Мали САД - - - 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА - - - 8 ЕУ - - - 34 Половината-64-82см/25. Жените Плус Големина Дозвола 5 5.

Параметри на производот

Слична стока