0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Проектор Таванот Планината За Епсон ИО-ИО-525В ИО-ИО-535В ИО-536ви

Проектор Таванот Планината За Епсон ИО-ИО-525В ИО-ИО-535В ИО-536ви

DEN 1599.84
Залиха

Пристапност

Макс Навалување : + / - 80 степени. Не е наменет за пад/лажни тавани. Ние се стремиме да го направиме вашето купување најлесно што може да биде. Пцмд Предност Услуги На Клиентите имаат прашање? Одговараме на прашањата на клиентите навремено и професионално.Epson EB-520, EB-525 W, EB-530, EB-535 W, И EB-536 Wi Projector Таванот Монтира Директно (PCMD) ДОО.

Параметри на производот

Слична стока