0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Каролини Богатства Монограм-Почетна Д Пес Алуминиум Метал Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци

Каролини Богатства Монограм-Почетна Д Пес Алуминиум Метал Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци

DEN 3007.36
Залиха

Пристапност

Карактеристики одлични за внатре или надвор овие Алуминиумски отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, надворешен двор или кое било посебно место.Оваа ставка ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне.'Рѓа и Бледнее отпорни.Алуминиумско Печатење со Виси Јаже И Заоблени Агли.Дизајн-Монограм-Почетен Д Пес.Димензија-6 х 0,02 х 6 инчи.Тежина на предметот-1 килограми.- SKU : CRLT24832 Каролини Богатства Монограм-Почетна D Houndstooth Алуминиум Метал Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци.

Параметри на производот

Слична стока