0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Елкај Нерѓосувачки Челик 28-1 4 14-5 16 1-1 4 Дното Мрежа Мијалник Душеци

Елкај Нерѓосувачки Челик 28-1 4 14-5 16 1-1 4 Дното Мрежа Мијалник Душеци

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Додатоците за мијалник елкеј се дизајнирани да одговараат совршено и да се координираат со вашиот Мијалник Елкеј. Од одводи во боја до мрежи за мијалник од нерѓосувачки челик со сопствена големина и даски за сечење дрво, го имаме она што ви треба. Нашите додатоци го прават времето во вашата кујна, подготовка, бар или мијалник за перење поудобно, ефикасно и без напор. Карактеристики : ПРИЛАГОДЕНА ГОЛЕМИНА : Дизајниран Да го покрие дното на специфичните Чинии За Мијалник Елкеј. ГО ШТИТИ ДНОТО на МИЈАЛНИКОТ : Специјално дизајнираните стапала го штитат дното на мијалникот за да изгледаат одлично. ПРАКТИЧНО ОТВОРАЊЕ НА ОДВОДОТ : Правилно поставениот отвор овозможува лесен пристап до одводот или отстранувачот. ЗГОЛЕМЕТЕ ЈА ФУНКЦИОНАЛНОСТА : додатоците На Елкеј се дизајнирани да ја подобрат функционалноста на вашиот мијалник и да ви ги олеснат дневните рутини. Спецификации : Гаранција На Производителот : Елкај Станбена 1 Година Ограничена Гаранција. Инсталација : Мијалник Мрежа. Заврши : Нерѓосувачки Челик.

Параметри на производот

Слична стока