0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Еверест 020-Бург - БК Кросовер Дуфел Торба-Бургундија И Црно

Еверест 020-Бург - БК Кросовер Дуфел Торба-Бургундија И Црно

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Нашата линија на кросовер со потпис со пространа главна преграда и армиран ПОЛИЕСТЕР ОД 600Д. Идеална/оптимална торба за секој тренинг или опрема за патување. Еверест Унисекс Спортски Опрема Дуфел Торба Бургундија.

Параметри на производот

Слична стока