0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ѕвезда К Овална Вистински Виолит Канал Постави Ангажман Ветување Прстен Во Кт Бело Злато Големина Женски Возрасни

Ѕвезда К Овална Вистински Виолит Канал Постави Ангажман Ветување Прстен Во Кт Бело Злато Големина Женски Возрасни

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Импресивната Ѕвезда К Овал 8х6 Вистински Виолитен Канал Постави Веренички Прстен За Ветување, достапен во низа метали, вклучувајќи 14 Кт Бело Злато 14 Кт Жолто Злато и 14 Кт Розово Злато. Овој прекрасен дизајн е монтиран со 1 камен 0.900 карати сет со темно сино-виолетова Овална Иолитна јасност i2-i3, 12 камења 0.120 карати вкупна тежина, сет Со кружен Бел Дијамант l-M боја I3 јасност. Овој стил е широк 6,00 мм, долг 8,00 мм. Гаранција. Гаранција : - оваа ставка е покриена со. Оваа ексклузивна доживотна покриеност ја нудат Само Ситни Златари затоа, ве молиме купувајте со доверба, нашиот квалитет е загарантиран за живот! Металната тежина може да варира во зависност од големината на прстот и изборот на метал. Овој производ ќе испрати во рок од 7 дена(и) од времето на нарачката. Женски Возрасни овој прекрасен дизајн е дел од ексклузивната колекција На Накит К. К. Стар К, е реномиран Американски Семеен Бизнис со седиште во Њујорк од 1986 година, користи само најквалитетни материјали и гордо ќе застане зад сите нејзини производи. Виолит : името Виолит доаѓа од ios, грчки збор за виолетова. Виолитот е попознат како "воден сафир". Виолитот помага во обновувањето на рамнотежата и се препорачува за оние кои страдаат од недостаток на мотивација, неорганизираност и одвлекување на вниманието. Доживотна Гаранција исклучиво понудена Од Ситни Златари. Кутија За Накит од висока Класа и Пакување Подароци. Ширина : 6,00 Мм Должина : 8,00 мм. Димензии : Ширина : 6,00 Мм Должина : 8,00 мм.Женски. Возрасни.

Параметри на производот

Слична стока