0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Максис Бигорн 2. Радијална Гума 26х11 - За ПОЛАРИС СПОРТИСТ 2012-2013

Максис Бигорн 2. Радијална Гума 26х11 - За ПОЛАРИС СПОРТИСТ 2012-2013

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Големата разлика со Bighorn 2.0 е во тоа што тежината е намалена (заштедата на тежина ќе се разликува по големината на гумата) со тоа што секоја шарка на шарите ќе биде малку потенка и малку поплитка наспроти оригиналот. Но, Максис го направи тоа правилно, бидејќи гумата сепак добро се закачува, што го прави Bighorn 2.0 идеален за возачи со свесна тежина и помали машини за поместување. Лесна верзија на оригиналниот Бигорн. Радијална конструкција. 6-пли рејтинг.

Параметри на производот

Слична стока