0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Галикан 4 јули Кошула Жени Жени Ладно Рамо Пеперутка Печати Краток Ракав Плус Големина Кошула Блуза Блузи Продажба Промоција

Галикан 4 јули Кошула Жени Жени Ладно Рамо Пеперутка Печати Краток Ракав Плус Големина Кошула Блуза Блузи Продажба Промоција

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Жените V-Вратот Краток Ракав Печатење Ремен Ладно Рамо Маица Блузи Карактеристики : € Материјал : Полиестер, Меки И Удобни Que Карактеристики : Краток ракав, Дневно, Моден Стил. +Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет, aut или зима. Содржина на пакетот : 1 Х женски врвни информации за Производот : Сезона : Пролет Winter Зима Лето Пол : Жени Прилика : Мода, Дневен Материјал : Должина На Полиестерска Блуза : Редовен Стил : Мода, Секојдневна Кошула Од 4 јули Жени Жени Ладно Рамо Пеперутка Печатење Кратки Ракави Плус-Големина Кошула Блуза Блузи. До 60% попуст На Модата. Модни Зделки; Модни Секојдневни Заштеди; Дозвола За Модни Жени. Женска Најважна Маица. 7 јули Кошула За Жени. Четврти јули Продажба. Дами Резервоарот Блузи. Жените Врвови Повик. 100% ИСКЛУЧИТЕЛНО БРЗО ВРАЌАЊЕ НА СРЕДСТВАТА + ВИСОКОКВАЛИТЕТНА УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА : ние придаваме значење на искуството на клиентот, доколку имате какви било проблеми, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе ви одговориме за прв пат и ќе направиме задоволително решение според вашата идеја. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Должина : 65см/25.59" Биста : 92см/36.22" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Должина : 66см/25.98" Биста : 94см/37.01" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Должина : 67см/26.38" Биста : 96см/37.80" Големина : xl САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 должина : 68cm/26.77" биста : 98cm/38.58" ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 велика британија : 16 еу : 42 должина : 69cm/27.17" биста : 100cm/39.37" ГОЛЕМИНА : XXXL сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 должина : 70cm/27.56" биста : 102cm/40.16" големина : Xxxxl сад : 16 велика британија : 20 Еу : 46 должина : 71cm/27.95" БИСТА : 104 CM/40.94" големина : xxxxl сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 должина : 72cm/28.35" биста : 106cm/41.73".

Параметри на производот

Слична стока