0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Предна Врата за Ноќта На вештерките За Влезен Пат На Отворено И Внатрешно, Празничен Лилјак Од Тиква Издржливи Душеци За Подот На Домот Нелизгачки Гумен Потпорен Д?

Предна Врата за Ноќта На вештерките За Влезен Пат На Отворено И Внатрешно, Празничен Лилјак Од Тиква Издржливи Душеци За Подот

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Колку повеќе артикли купувате, толку поевтини ќе бидат цените и испораката! ! !Ноќта На вештерките Врата Мат Цртан Филм Кат Мат Ходникот Кујна Абсорбента Мат Нога Мека Не се лизга. Опис : . Ноќта на вештерките дома декорација врата, создаде празник атмосфера, среќен Ноќта на Вештерките. Материјал : Полиестер. Форма : Правоаголник. Мат : 40 х 60см Дебелина : 0,7 см. Применлив Опсег : Ходник ; Влез ; Врата ; Отворено ; Дневна Соба ; Лоби ; Кујна. Отпорност на лизгање : Водоотпорен,Абразивен Отпор; Пвц Против Лизгање. Ткаенината се чувствува мека и удобна, флексибилна, статична, антистатичка. Може нежно миење раце. Нема мирис, нема штетна логистика. Отпорни на абење и издржливи, постојаност на перење од 3 или повеќе, никогаш не бледнеат. Пакетот Вклучува : . 2х Врата мат. Забелешка : . Производите треба да се преклопуваат. за испорака, ќе има преклопни марки ,а не проблем со квалитетот, ве Молиме одморете се. увери дека употребата на душеци, големината дозволува грешка од 0,5 см -1 см. Како резултат на серијата производство, ефектот на фотографија со интензитет на светлина ќе има разлика во бојата. перницата за ноќта на вештерките покрива 18х18. подлога за врата,подлога за бања,кујнска подлога, подлога за биро. Широка Примена : Совршена декорација за внатрешна и надворешна употреба, обезбедете добра празнична атмосфера за Ноќта на Вештерките. Можете да го купите за себе или да го подарите на семејството и пријателите. Добар Квалитет, Атрактивен Изглед, Денес Договор, Дозвола. ●100% ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ +ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА+Клиентите не сакаат нас И НАШАТА ЕДНОГОДИШНА ГАРАНЦИЈА : секој проблем со вашиот производ ќе го вратиме или замениме. Купување без ризик!.

Параметри на производот

Слична стока