0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Америка Магаре Амблем Демократ Тркалезна Метална Шапка Игла Брош

Америка Магаре Амблем Демократ Тркалезна Метална Шапка Игла Брош

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Големина : големина на Градите : дијаметар 2,7 см / 1,1 инчи; големина на копче : дијаметар 1,2 см / 0,5 инчикласификација : Карактеристика На Градите : - Носете На Капа, Јакна, Ревер, Вратоврска, Ранец или каде било.- Носете ги нашите иглички за да ја изразите вашата индивидуалност, вашата личност и хумор.- Сребрена брошка со впечатлив метален материјал : Количина На Метален Пакет : 1 x градите овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Америка Магаре Амблем Демократ Тркалезна Метална Шапка Игла Брош.

Параметри на производот

Слична стока