0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ајомет Бебешки Чизми За Момчиња Девојки Чевли Зимски Внатрешни Топли Нелизгачки Меки Ѓонски Подни Чорапи Чевли За Пешачење

Ајомет Бебешки Чизми За Момчиња Девојки Чевли Зимски Внатрешни Топли Нелизгачки Меки Ѓонски Подни Чорапи Чевли За Пешачење

DEN 215.84
Залиха

Пристапност

Бебешки Чизми За Момчиња Девојки Чевли Зимски Внатрешни Топли Нелизгачки Меки Ѓонски Подни Чорапи Чевли За Пешачење за Новороденчиња моден дизајн!. Пол : Унисекс Бебе. Горен материјал за чевли : Мрежа. Тип На Затворање : Јамка За Кука. Стил : Секојдневен, Моден, Партиски. Што добивате : 1 ПАР ЧЕВЛИ БЕЗБЕДНОСЕН МАТЕРИЈАЛ - овие чевли за бебиња имаат постава за дишење и амортизирање, тие се толку меки на допир. Влечењето на дното му помага на бебето да остане стабилно. НЕМА ПОВЕЌЕ ЧОРАПИ-Совршени За бебиња на мали деца. Овие чевли за бебиња се погодни за дете кое учи да оди, да стои многу или да оди. Вашето бебе ќе може да го истражува својот свет со удобност и сигурност. ЛЕСНИТЕ дизајни на Чевли ЗА Лизгање И ИСКЛУЧУВАЊЕ На Бебето се толку лесни и брзи за ставање зафатени мали стапала. Што е најважно, сепак останете на нозе на вашето бебе. Тие се одлични секојдневни чевли. ПОДАРОЦИ ЗА ТУШ ЗА БЕБИЊА-овие чевли за бебиња ги прават првите чекори на вашето дете забавни и лесно одат со сигурност. Совршени за секоја пригода, пижами, прв роденден, како домашни чевли или бебешки влечки. КУПЕТЕ СО ЦЕЛОСНА ДОВЕРБА - ако не сте задоволни со чевлите од која било причина, Ве молиме Испратете ни е-пошта веднаш, нашиот силен тим за услуги по продажбата ќе ви одговори за 24 часа и ние ќе се грижиме за вас.

Параметри на производот

Слична стока