0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Кпоплк Машки Гаќички За Долна Облека За Мажи Со Низок Пораст Т-Грб Танга Долна Облека Мраз Свила Цврсти Беспрекорни Гаќи

Кпоплк Машки Гаќички За Долна Облека За Мажи Со Низок Пораст Т-Грб Танга Долна Облека Мраз Свила Цврсти Беспрекорни Гаќи

DEN 431.84
Залиха

Пристапност

Машка Долна Облека Гаќи Мраз-Свилена Боја Крпеница Што Дише Секси машка долна Облека Машка Долна Облека Дише и удобноима повеќе од и големина за вас choose.It може да се купи за себе или за семејствотопол : менситс удобна ткаенина сигурен сум дека ќе ви се допадне.Сезона : Четири сезони материјал : Памучна Мешавина Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Користете слична облека за да ја споредите со големината.Стил : Пакетот Гаќи Вклучува : 1 Компјутер Долна Облека ве Молиме внимателно погледнете ја табелата со големини пред да направите purchase.It ќе направи да изгледате посекси и поквалитетно. Оваа машка долна облека за бикини е изработена од полиестер,кој е мек,дише,свилен,мазен, абсорбента за носење.Се чувствувате практично голи. Машката торбичка долна облека секси му дава на вашиот приватен многу поголема поддршка и повеќе простор. Долна облека со низок пораст ја прави невидлива под панталоните. Еластичниот појас за долна облека е добар за да одговара дури и на луѓе со плус големина. Машките гаќи се совршено носење под панталони за облекување и шорцеви во теретана, исто така работат подобро за промена на gym.It обезбедува многу поголема покриеност напред. Машката бикини долна облека е добра за каузална, работна канцеларија, трчање во теретана,салон wear.It е многу добар колк гаќи. Услуга : Ако имате какви било прашања во врска со бојата, големината и квалитетот, можете да не контактирате бесплатно и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Слична стока