0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
2017-Атлас Кедар Металик Ц2П Едностепена Автомобилска Боја Оз Четка-Во-Капак Шише

2017-Атлас Кедар Металик Ц2П Едностепена Автомобилска Боја Оз Четка-Во-Капак Шише

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Направено со помош на компјутерска контролирана опрема за мешање која обезбедува совпаѓање НА кодот НА бојата НА ое, користејќи нијанси и врзива со најдобар квалитет и спакувано во шише Со Четка Во Капак од 1 МЛ со четка за апликатор со фин врв. Совршен за мали допири, карпести чипови или гребнатини. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Секој комплет содржи Една Четка Во КАПАК од 1 МЛ. шише едностепена боја измешана со помош на формулата ОЕ за вашиот автомобил или камион. Не е потребен јасен/врвен слој. • Лесно се нанесува едностепена боја во шише Со Четка Во Капак од 1 МЛ со четка за апликатор. • Четка боја на затворен тест картичка за да се потврди боја натпревар пред аплицирање . * Инструкции вклучени БМВ • Х5. 2017;2018. Ц2П. Атлас Кедар Металик. 1 МЛ Четка-Во-Капакот Шише Една Фаза. 1 Парична Казна Врвот Апликатор Четка.

Параметри на производот

Слична стока