0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женска Модна Боја Тркалезен Врат Долг Ракав Лабав Пуловер Секојдневен Дуксер

Женска Модна Боја Тркалезен Врат Долг Ракав Лабав Пуловер Секојдневен Дуксер

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

24 "Ракав : 74см/29.35" Рамо : 49см/19. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 115cm/45.Сезона : Зимски/Есенски Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Дневен Материјал : Тип на полиестерска шема : цврста јака : Качулка : Секојдневна, Модна Должина : Редовна Должина на Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Дуксери Со Големина.13" Рамо : 52см/20.35" Големина : XL Големина.Модерен дизајн ја надополнува вградената силуета, подобрување на целокупниот темперамент.Совршено Запознајте Го Целиот Ваш Моден Стил Запознајте Се Со Што И Да Спарите,Како Мали Додатоци.34 "Ракав : 71см/27. Овој врв е релативно лабав, што ве прави поладни и поудобни.13" Големина : XXL Големина.Овој стил изгледа убаво без оглед на тоа какво тело го обликува is.88 "Должина : 74cm/29.56" Големина : Л Големина.74" Рамо : 50.Овој врв изгледа одлично! Кога фотографирате, изгледа одлично без разлика како ќе ги направите. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 72см/28. Носењето на ова ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби.ДЕЦИЛРО Женска Модна Боја Тркалезен Врат Долг Ракав Лабав Пуловер Обичен Дуксер. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.

Параметри на производот

Слична стока