0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
1.06 кт круг намалување природен лондон сина топаз 18к бело злато годишнина ангажман прстен големина 6.75

1.06 кт круг намалување природен лондон сина топаз 18к бело злато годишнина ангажман прстен големина 6.75

DEN 7551.68
Залиха

Пристапност

Клара пучи дизајнер накит изработен во Сад. направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклучително И Ангажмани,. Денот на вљубените, Годишнини, Предлози, Божиќ, Родендени, Денот На Мајката,. или Дипломирање. Испорачано во нашата Бесплатна Кутија за Подароци и сместено. вашиот избор на цврсти 14k или 18k автентицирани печат злато; секој. предметот е дизајниран, произведен и продаден исклучиво Од Клара. Пучи, загарантиран да биде вистински, без конфликти и придружуван. Со Нашата Автентичност Картичка. Нашето персонализирано ласерско гравирање. идеален е за секој спомен, подарок или спомен. А 60-ден кавга слободен враќање. опцијата се нуди Со Ограничена Доживотна Гаранција за. сите предмети, покривајќи оштетени, обезбоени или заматени камења; заменети без. полнење. Страничните камења се премиум руски Симулирани Дијаманти,. имитирање на појавата на откопани дијаманти. ** Сите барања за гравирање мора да бидат доставени веднаш. по или за време на исходот, испратете ни е-пошта директно на информации@ (максимум. од 6 знаци за текст)**. Природно. камењата се формираат во природата, загарантирани да бидат без конфликти и да опфаќаат зелен, 100% еколошки метод за создавање. Природен Лондонски Син Топаз : предност за проучување или користење интелигенција, овој скапоцен камен ќе го води умот до најголема длабочина. Конвенционален декемвриски камен на раѓање. Природен Аквамарин : Роден Камен На Март. Обезбедува смирувачка, смирувачка енергија. Познато е дека предизвикува релаксација на морето, користено како талисман на морнар за среќа и заштита. Природен Перидот : кога ќе се постави во злато, се верува дека овој скапоцен камен може да му донесе заштита на носителот од кошмари. Роден камен од август, Поврзан со хармонија. 1.06 кт круг намалување природен лондон сина топаз 18 каратно цврсто бело злато невестинска годишнина ангажман свадба пасијанс со акценти прстен.

Параметри на производот

Слична стока