0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
денот на мајките ксинкингхао подароци за мама класични женски прстени дарежливи и елегантни сребрени 6

денот на мајките ксинкингхао подароци за мама класични женски прстени дарежливи и елегантни сребрени 6

DEN 591.84
Залиха

Пристапност

Денот На мајките Подароци За Мама Класични Женски Прстени Дарежливи и Елегантниподадете во вашата кутија за накит и направете да се истакнувате секој ден.Изразете ЈА ВАШАТА ЉУБОВ-На Денот На Мајката, Роденденска Забава, Денот на Вљубените, Свадба, Свршувачка, Годишнина, Прослава, Честитки или други специјални прилики.Не ве иритира, лесен, симпатичен и женски. Изразете ја вашата љубов кон себе, вашата сестра, мајка, девојка, сопруга или други роднини.Пенливи, изјава стил додава боја на вашата облека.ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : добар подарок за дами и девојки, совршен за танцување, запознавање, Божиќ, забави, родендени, годишнини, ден на мајката, ден на вљубените и секојдневно носење.опишете : Големина : како што е прикажано Материјал : Боја на легура како што е прикажано белешки : поради рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки, ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи да нарачате порано. Поради различната положба на сликата, бојата може да има разлика во бојата, ве молиме разберете.вклучуваат : 1x Прстен Прстени.

Параметри на производот

Слична стока