0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Паркинг Лесен Објектив И Домување, Одговара 1997-Понтијак Транспорт

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Паркинг Лесен Објектив И Домување, Одговара 1997-Понтијак Транспорт

DEN 1393.44
Залиха

Пристапност

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема И Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нова Капа Сертифицирана Стандардна Замена На Патнички Парк Ламба И Куќиште, Се Вклопува Во Аголот на Браникот. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Парк Лесен Објектив и Домување. Тоа Одговара На Вашиот 1997-1998 Понтијак Транспорт. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Паркинг Лесен Објектив и Домување, Се Вклопува 1997-1998 Понтијак Транспорт Се Вклопува Во Аголот На Браник, Изработени Од Пластика . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 1997-2005 ШЕВРОЛЕТ ВЛОЖУВАЊЕ 2000-2005 ПОНТИЈАК МОНТАНА 1997-2004 ОЛДСМОБИЛНА СИЛУЕТА 1999 ПОНТИЈАК МОНТАНА / ТРАНС СПОРТ 1997-1998 ПОНТИЈАК ТРАНС СПОРТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Параметри на производот

Слична стока