0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Кимпе Карго Бо Делукс Заден Багажник Црна 40 W 16 H 24.5 D за ПОЛАРИС ТРАГА ШЕФ 1986-2000

Кимпе Карго Бо Делукс Заден Багажник Црна 40 W 16 H 24.5 D за ПОЛАРИС ТРАГА ШЕФ 1986-2000

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Карго Кутијата Кимпекс Делукс е опремена со заптивка за заштита на вашите кеси од инфилтрација на вода и прашина. Можете исто така да го користите горниот дел од кутијата за дополнително складирање. Дизајнерот дури помисли на тие долги погони со можност за инсталирање резервоар од 2 литри со Ротопакс. Ништо нема да ве спречи да одите таму каде што навистина сакате да одите. Капакот се држи затворен со две гумени брави. Ги отстранува сите штракаат и исто така е можно да ги заклучите со катанец. Помеѓу основата и капакот има заптивка за заштита на вашите додатоци од вода и прашина. Вклучува задна подлога. Изработени од врвен квалитет Рото калапи. Внатрешни димензии отворање : 15 "Х 36" Х 12 " Направени во САД.

Параметри на производот

Слична стока