0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Сунѓерот Боб Плоштади, Денот На Свети Патрик Женски Лагер Чорапи, 1-Пакет, Големина 4-10

Сунѓерот Боб Плоштади, Денот На Свети Патрик Женски Лагер Чорапи, 1-Пакет, Големина 4-10

DEN 207.68
Залиха

Пристапност

Направете го вашиот ден среќен со овој 1-Пакет Детски Плоштади Женски Лизгачки Лагер со Држачи! Одликувајќи се со дизајн инспириран Од Детски Боб, овие чорапи ќе додадат малку зелена боја на вашата облека. Лесни и дишат, тие се совршени за шенанигани во текот на целиот ден. Проверете ја целата колекција на чорапи со карактери На Денот На Свети Патрик, достапна исклучиво на ! Материјал : 98% Полиестер/2% Спандекс. Нега Машина перат. Земја На Потекло : Увезени. Вклучува : Еден пар чорапи за лагер. Големина : Одговара на големината на чевлите 4-10. Карактеристики : Лесен и дише; точки за држење на дното за дополнителна влечна сила. - Никелодеон, Сите Права Се Задржани. Детски Плоштади Свети Патрик Ден Лагер Чорапи За Жени.

Параметри на производот

Слична стока