0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Амиско Лебдат Продолжување Трпезариска Маса Сива Метал И Темно Топло Сива Фурнир Складирање, Лист Продолжување

Амиско Лебдат Продолжување Трпезариска Маса Сива Метал И Темно Топло Сива Фурнир Складирање, Лист Продолжување

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Што ја прави оваа табела толку карактеристична? Неговиот врв што се чини дека лебди во вселената, или системот на лисја што го удвојува неговиот капацитет за седење? Во секој случај, Лебдат ќе ви даде место за снимање среќни спомени во времето. Комплетот вклучува : Една (1) табела и две (2) лисја за продолжување потребни за склопување материјали : Челик, Фурнирска Боја Опција 1 : Магнетит/Сјајна сива врвна Боја Опција 1 : Маглива/ Темно Топло Сива (Фурнир Од Пепел)Метална Боја Опција 2 : Кобризо/Текстура Темно Кафеава врвна боја Опција 2 : Чоко/Темно Чоколадо кафеава (фурнир од Пепел) димензии на Масата : 30" Х х 38.13" w x 60.25" d + 2 продолжување остава 38.13" W X 15.13" D Форма : Соба Со Правоаголник мебел : Трпезарија, Кујнски Материјал : Метал, Челик, Фурнир Стил : Современа, Модерна Монтажа : потребна е точна боја : сива, кафеава завршница : сива завршница, Сјајна, обложена во Прав, метална завршница, Текстура, завршна обработка на пепел, челични завршни седишта до : 8 овој производ Ќе ви испрати во повеќе кутии.Потребниот Сет за склопување вклучува : една (1) табела и две (2) лисја за продолжување. Потребно е собрание. Материјали : Челик, Фурнир.

Параметри на производот

Слична стока