0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Португалија Знаме Шминка На Лицето Главата Скринг Капа Црна Квадратна Рамка Слика Ѕид Маса

Португалија Знаме Шминка На Лицето Главата Скринг Капа Црна Квадратна Рамка Слика Ѕид Маса

DEN 1086.08
Залиха

Пристапност

Големина : големина На Рамка : ; големина На Слика : Класификација : Квадратна рамка за фотографии : - Традиционално дизајнирана рамка со неверојатна издржливост. - Доаѓа со лесно отворање јазичиња одзади за лесен пристап. - Рамката е обезбедена со ѕидни куки (портрет и пејзаж). - Полиран стаклен преден дел дава јасен поглед на вашата слика и го зачувува животот на вашата фотографија. - Исклучително внимателно спакувано за да се осигура дека ќе пристигне безбедно.Материјал : рамката е направена од дрво. И има Парче Акрилик ( ПММА ) пред рамката за да ја заштитите Вашата Слика Количина На Пакет : 1 х Рамкаовој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Португалија Знаме Лицето Шминка Главата Скринг Капа Црна Квадратна Рамка Слика Ѕид Маса.

Параметри на производот

Слична стока