0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Машки Панталони За Компресија Вежбање Атлетска Теретана Хеланки со Џебови За Машка Големина М

Машки Панталони За Компресија Вежбање Атлетска Теретана Хеланки со Џебови За Машка Големина М

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Ланбаоси Машки Компресија хеланки тренингот панталони затворање продажба. Нашите машки црни хеланки за компресија се направени од фитил од влага и брза сува ткаенина. Хеланките за теретана за компресија за момчиња се со еластичен појас за опуштено вклопување, атлетските панталони Се Погодни За Сите Сезони И Спортови. 85% Полиестер +15% Спандекс, 2 пакувања машки Панталони За Компресија Со Џебови Суви Ладни Спортски Подслојни Дно Хулахопки За Трчање Активни Хеланки За Вежбање. Фитил Суво Вклопување На Дното На Основниот Слој За Мажи, Чувство На Влага / Брзо Сушење И Дишење / Двонасочна Циркулација На Воздухот / Четиринасочна ткаенина за Истегнување, материјалот ја отстранува потта и се суши навистина брзо. Спаденкс хеланки со истегнување, раширени мрежести панели и рамен спој испорачуваат стратешка вентилација, Ажурираниот ergономски дизајн ги држи шевовите надвор од високите области на абразија и ја зголемува издржливоста. Ткаенина : Нашите Машки Панталони За Компресија Изработени Од Полиестер И Спандекс, Лесни,Ладни Суви И Влага, 4-Насочна Конструкција На Истегнување Ја Подобри Циркулацијата. Два Странични Џебови : Работи хулахопки за мажи со џеб ефикасно ставете телефон, картички, клучеви за време на вежбање. Еластични и Издржливи : фудбалските панталони за компресија се издржливи и растегливи. Најдобри Подароци за денот на таткото : маица за денот на таткото.

Параметри на производот

Слична стока