0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Преносни Грејачи На Простор Канцелариски He Грејачи На Биро Мали Грејачи Со Заштита Од Прегревање

Преносни Грејачи На Простор Канцелариски He Грејачи На Биро Мали Грејачи Со Заштита Од Прегревање

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Преносни Грејачи На Простор Канцелариски Personal Грејачи На Биро Мали Грејачи со Заштита Од Прегревањекарактеристики : [Режим На Топол воздух] може да се користи во сите временски услови и сите температури.Само притиснете го прекинувачот ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ на горниот дел за да ја активирате неговата функција за топол воздух.Режимот на топол воздух (700 W) обезбедува топол воздух.[ПТЦ керамичка технологија за греење] Усвои напредна ПТЦ керамичка технологија за греење, греењето е ефикасно и брзо,а стапката на конверзија на топлина е high.It е многу погоден за загревање со учење, работа и спиење.[Функција за осцилација со голем опсег] копчето за замавнување со еден клуч обезбедува топлина со голем агол од 45 степени, овозможувајќи топол воздух околу вас да циркулира, постигнувајќи еднообразно греење во повеќе насоки,уживајќи во поголема површина за греење и избегнувајќи локално прегревање.[Пренослив и тивок] Пренослив мини големина 12*12*21СМ, мала тежина, лесен за носење.Дизајн на тивок воздушен канал, најнизок шум (40 долари дб) [Напредна безбедност] вградена заштита од прегревање и прекинувач против фрлање за да се осигура дека грејачот е исклучен веднаш во секоја опасна ситуација.Главното тело е изработено од висококвалитетни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ,материјали отпорни на пламен ОД ТИПОТ V-0 за да се обезбеди безбедна употреба во домот и officentenote : ве Молиме дозволете грешка од 0-1cm поради рачно мерење.ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Благодарам!Пакетот вклучува : 1 x Електричен Грејач VBVC Преносни Просторни Грејачи Канцелариски Personal Биро Грејачи Мали Грејачи со Заштита Од Прегревање.

Параметри на производот

Слична стока