0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Врвови Жени Со Кратки Ракави Блуза Обични Графички Отпечатоци Кошули Вратот На Екипажот Лето Бела 5XL

Женски Врвови Жени Со Кратки Ракави Блуза Обични Графички Отпечатоци Кошули Вратот На Екипажот Лето Бела 5XL

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Врат На Екипажот-Шема : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : С САД : 4 Биста : 100см/39,37' Ракав : 22см/8,66' Рамо : 44см/17,32' Должина : 68см/26,77' Големина : М САД : 6 БИСТА : 108см/42,52' Ракав : 23см/9,06' Рамо : 46см/18,11' Должина : 70см/27,56' Големина : Л Сад : 8 биста : 116СМ/45,67' ракав : 24см/9,45' рамо : 48см/18,90' должина : 72см/28,35' големина : Xl САД : 10 Биста : 124см/48,82' Ракав : 25см/9,84' Рамо : 50см/19,69' Должина : 74см/29.13' Големина : Xxl US : 12 биста : 132cm/51.97' Ракав : 26cm/10.24' рамо : 52cm/20.47' должина : 76cm/29.92' ГОЛЕМИНА : xxxl сад : 14 биста : 140cm/55.12' ракав : 27cm/10.63' рамо : 54cm/21.26' должина : 78см/30.71' големина : Ххххл сад : 16 биста : 148см/58.27' ракав : 28см/11.02' рамо : 56см/22.05' должина : 80см/31.50' големина : хххххл сад : 18 биста : 156см/61.42' ракав : 29см/11.42' рамо : 58СМ/22.83' ДОЛЖИНА : 82см/32.28' летни врвови за жени. Блуза со кратки Ракави Со Графички Отпечатоци Дизајн На Вратот на Екипажот. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Врвови за жени.

Параметри на производот

Слична стока