0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
На Пловечки Цвеќиња Вештачка Вода Лебдечки Лотос Цвет Ева Лотос Вода Езерце Роза Ева Пена Домашен Декор

На Пловечки Цвеќиња Вештачка Вода Лебдечки Лотос Цвет Ева Лотос Вода Езерце Роза Ева Пена Домашен Декор

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Пловечки Цвеќиња Вештачки Вода Крин Лебдечки Лотос Цвет Ева Лотос Вода Крин Растенија 10 См Езерце Роза Ева Пена Вода Крин Лотос Цвет За Аквариум Двор Градина Базен Градина Езерце Опис : пловечки Вода Крин : прекрасниот вештачки лотос има живописен изглед и лесно се лебди на водата. Може да му даде на вашето езерце малку природен воздух и да ви даде свежо чувство 7 различни бои : вештачкиот лотос има црвена, жолта, бела, розова, светло розова, виолетова, темно виолетова. 7 различни бои можат да ви донесат различни визуелни искуства. Реална форма : лотосот со јасна текстура изгледа како вистински цвет. Погоден ЗА внатрешна или надворешна употреба ева пластика : лотосот е изработен од висококвалитетен ева материјал, кој е мек и издржлив, не венее и има силна издржливост. Во споредба со вистинските цвеќиња, не треба Да се одржува И Не избледува Идеална декорација На езерцето : убавите и реални цвеќиња не се погодни само за украсување градинарски езерца, фонтани, аквариуми и базени. Исто така е идеална декорација за семејства, свадби и забави. Спецификација : материјал : пластична Боја : Како што е прикажано Големина : 10см Вклучуваат : 1х Лотус ЗТТД Пакет Од 7 Пловечки Цвеќиња Вештачка Вода Што Лебди Лотос Цвет Ева Лотос Вода Растенија 10 См Езерце Роза Ева Пена Домашен Декор.

Параметри на производот

Слична стока