0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Летни Фустани За Женски Фустани Секојдневен Бохо Цветен Печатен Плажа Долг Макси Фустан Со Џебови Сива 2XL

Летни Фустани За Женски Фустани Секојдневен Бохо Цветен Печатен Плажа Долг Макси Фустан Со Џебови Сива 2XL

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

69" Должина : 127cm/50. Специјален Дизајн И Уникатна Структура : Длабоко Сакани Од Луѓето,Фустаните Се Основни Фустани За Жени 2023 Година. Материјал За Фустани : полиестер.93" ракав : 53см/20.67" рамо : 44cm/17.06" должина : 133cm/52.75" Ракав : 50cm/19.80" Рамо : 40.79"Големина : Xl Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 биста : 104см/40.Дебелина : Стандарден Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Повод За Печатење : Секојдневни, Дневни Женски Летни Фустани Секојдневни Бохо Цветни Печатени Плажи Долг Макси Фустан Со Џебови Сезона : Лето 1.28" ДОЛЖИНА : 129см/50.87" должина : 132СМ/51.Совршен за на отворено, вокација, забава, клуб,дневно и ласкање на сите типови на тело.37" рамо : 41см/16. Бојата И Големината На Фустаните : Сива;2xl. Во зависност од времето на испорака, веројатно е дека ќе го испратиме вашиот производ порано за да можете да ја примите вашата стока порано6. Добредојдовте пријатели да влезат во продавницата за да изберат5.Ви благодариме за поддршката и довербата во нас и ви посакуваме среќен живот вашата убавина никогаш не е дефинирана—Елфиндевојувајќи ви пријатно шопинг искуство! Елфиндеа Летни Фустани За Жени 2023 Фустани Обични Бохо Цветни Печатени Плажа Долг Макси Фустан со Џебови.Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот,ви благодариме за разбирањето(1 см=0,39 инчи,1 инч=2,54 см)4.Погоден за двете дами или тинејџерски помлади девојки облечени во summer.00"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 биста : 96см/37.34" ракав : 52см/20. Прилика : Фустаните Се Погодни За Секојдневно Носење,Одмор,Канцеларија,Забава И Одмор Итн.Ве молиме споредете ги деталите со вашите пред да купите 2.24" рамо : 45cm/17.94" Рамо : 41.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.67" Должина : 131см/51.18"големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 108см/42.09" рамо : 43см/16. Можете Сами Да Ја Носите Или Да Им Ја Подарите На Вашите Најблиски Или Пријатели.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.

Параметри на производот

Слична стока