0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мишуовоти јасно и навлажнувачко чистење на лицето пенење благо чистење на лицето хидрирање и отстранување на вишокот масло за одржување на свежото и чисто

Мишуовоти јасно и навлажнувачко чистење на лицето пенење благо чистење на лицето хидрирање и отстранување на вишокот масло за

DEN 156.48
Залиха

Пристапност

Чисто И Навлажнувачко Средство За Чистење На Лицето Пенење Благо Средство За Чистење Лице Хидрирање И Отстранување На Вишокот Маснотии За Да Го Одржите Лицето Свежо И Чисто Карактеристики : Чистачот За Длабоко Чистење На Цевки помага да се подобри досадниот тен за поздрав изглед и чувство На Чистење На кожата Нежно Чисти, Ексфолира И Хидрира За Мека Кожа средството за чистење има кремаст, длабок ефект на чистење што Нема да ја исуши вашата кожа Чистачот Ја Зголемува Кожата Со Заклучување, Оставајќи Ја Кожата Веднаш Мека, Еластична И Освежена Уникатната Формула На Ова Навлажнувачко Средство За Чистење Нежно Ексфолира Без Да Предизвика Појава Или затнување на порите, а вклучената четка може да создаде густ меур За Подобро Чистење Чисто И Навлажнувачко Чистење На Лицето Пенење Благо чистење на лицето хидрирање и отстранување на вишокот маснотии за да го одржите лицето свежо и чисто материјал : пластика Слика Покажува, (Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 190gpackage големина : 17x6x3cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Погоден за сите возрасти и прилики. Сосема нов и квалитетен. Издржлив и удобен за употреба. Одличен подарок за жени и девојки!. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не.

Параметри на производот

Слична стока