0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Компанијата Ахгли Затворен Плоштад Обработени Длабоко Морето Зелена Површина Килими, 3 ' Плоштад

Компанијата Ахгли Затворен Плоштад Обработени Длабоко Морето Зелена Површина Килими, 3 ' Плоштад

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Компанијата Ахгли Затворен Плоштад Обработени Длабоко Морето Зелена Површина Килими, 3 ' Плоштад. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е погоден за деца и миленичиња, лесен за чистење и одржување и совршен за области со голем сообраќај. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Областа Килим е моќта и многу мека под нозете. Може да се користи за станбени и комерцијални цели. Мешавина Од Поли-Волна; Памучна Подлога. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Достапно во повеќе Големини и Форми. Користете За Станбени или Комерцијални Простори.

Параметри на производот

Слична стока