0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Црвена Површина Килими, 7 '10'

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Црвена Површина Килими, 7 '10'

DEN 624.64
Залиха

Пристапност

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Црвена Површина Килими, 7 "х 10". Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Параметри на производот

Слична стока