0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мини Сапун Цвет Мал Букет Декорација Вештачки Цвет Денот На Вљубените Подарок Fall Хидрогени Вештачки Цвеќиња

Мини Сапун Цвет Мал Букет Декорација Вештачки Цвет Денот На Вљубените Подарок Fall Хидрогени Вештачки Цвеќиња

DEN 223.84
Залиха

Пристапност

Слатките мини букети се слатки и ви носат топлина!Материјал : сапун избегнувајте директен контакт со вода и сончева светлина за да се осигурате дека производот нема да биде оштетен!Цветовите се направени од сапун. Тие се и украсни и практични. Тие се одличен подарок!количина : 11*Букет Големина : 16*8 см букетот има различни видови цвеќиња, различни цвеќиња имаат различно значење, можете да го изберете оној што ви се допаѓа! производи и висок квалитет! Букетот Има Различни Видови Цвеќиња, Различни Цвеќиња Имаат Различно Значење, Можете Да Го Изберете Оној Што Ви Се Допаѓа!. Цветовите Се Направени Од Сапун. Тие Се И Украсни И Практични. Тие Се Одличен Подарок!. Производи И Висок Квалитет!. Големина : 16*8СМ. Слатките Мини Букети Се Слатки И Ви Носат Топлина!.

Параметри на производот

Слична стока